Arrow Mastery: Difference between revisions
From Elwiki
Line 51: | Line 51: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 72 || 12% || 17% | | align="left" | 15 || 72 || 12% || 17% | ||
|- | |||
| align="left" | 16 || 75 || 12.5% || 18% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 78 || 13% || 19% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 81 || 13.5% || 20% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 84 || 14% || 21% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 || 87 || 14.5% || 22% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |