Helen: Difference between revisions
From Elwiki
CheeseLuvas (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Special_130054.png]] | | [[File:Special_130054.png]] | ||
| | | El Shard Mystery Solver | ||
| Special | | Special | ||
| 2000 | | 2000 | ||
Line 57: | Line 57: | ||
| Consumable | | Consumable | ||
| 2000 | | 2000 | ||
| [[Elder]], [[Besma]], [[Altera]], [[Feita]], [[ | | [[Elder]], [[Besma]], [[Altera]], [[Feita]], [[Velder]], [[Hamel]] Outskirts | ||
|- | |||
| | |||
| Wooden Spear | |||
| Consumable | |||
| 500 | |||
| [[Elder]], [[Besma]], [[Altera]], [[Feita]], [[Velder]], [[Hamel]] Outskirts | |||
|- | |||
| | |||
| Light Spear | |||
| Consumable | |||
| 5000 | |||
| [[Elder]], [[Besma]], [[Altera]], [[Feita]], [[Velder]], [[Hamel]] Outskirts | |||
|} | |} | ||