Trapping Arrow - Fungus/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
m (Text replacement - "'''[特殊活性:强烈的]'''" to "{{SkillTypeCN|SA|S}}") |
No edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
| | | | ||
| {{SkillTextCN|NF|2}} | | {{SkillTextCN|NF|2}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillTextCN|真|邪恶|5}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |