User:Kinya: Difference between revisions
From Elwiki
mNo edit summary |
m (→Characters) |
||
Line 2: | Line 2: | ||
==Characters== | ==Characters== | ||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | {| cellpadding="5" border="1" style="width: 100%; border-collapse: collapse; text-align: center" | ||
|- style="background-color: {{ColorSel|Character|Aisha}}" class="textfloat" | |- style="background-color: {{ColorSel|Character|Aisha}}" class="textfloat" | ||
! Character !! Nickname !! Class !! Resonance Level !! | ! Character !! Nickname !! Class !! Resonance Level !! Notable Title !! Guild | ||
|- | |- | ||
| [[Image:VPTransNEW.png]] || Kinya || 99 || rowspan= | | [[Image:VPTransNEW.png]] || Kinya || 99 || rowspan=11 | 72 || [[File:Title 690.png]] || rowspan=11 | Rookies | ||
|- | |- | ||
| [[Image:ASTransNEW.png]] || Mafu || 99 | | [[Image:ASTransNEW.png]] || Mafu || 99 || [[File:ElTower.png]] | ||
|- | |- | ||
| [[Image:CBSTransNEW.png]] || Airetta || 99 | | [[Image:CBSTransNEW.png]] || Airetta || 99 || [[File:TITLE_910.png]] | ||
|- | |- | ||
| [[Image:DWTransNEW.png]] || Munya || 95 || [[Image: | | [[Image:DWTransNEW.png]] || Munya || 95 || [[File:Wings_of_Steel.png]] | ||
|- | |||
| [[Image:EMTransNEW.png]] || Cenya || 90 || rowspan=7|''N/A'' | |||
|- | |||
| [[Image:GATransNEW.png]] || Ohamari || 90 | |||
|- | |||
| [[Image:FYNEW.png]] || Eruforte || 85 | |||
|- | |||
| [[Image:AinNEW.png]] || Myoe || 71 | |||
|- | |||
| [[Image:CMNEW.png]] || Aruchii || 60 | |||
|- | |||
| [[Image:DCNEW.png]] || Nyoron || 58 | |||
|- | |||
| [[Image:NBNEW.png]] || ChoiLuciel || 50 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |