Elwiki:Text Replacement Requests: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
|||
Line 12: | Line 12: | ||
|- | |- | ||
| 9/07/2017 || [[User:Rokujou]] || Freezing Arrow - Sting || Freezing Arrow || - || {{tc|No}} | | 9/07/2017 || [[User:Rokujou]] || Freezing Arrow - Sting || Freezing Arrow || - || {{tc|No}} | ||
|- | |||
| 9/08/2017 || [[User:Coolcrew1|Xerion]] || Mondmeister || Mondmeister Ilunis || - || {{tc|No}} | |||
|- | |||
| 9/08/2017 || [[User:Coolcrew1|Xerion]] || {{SpecialAbilities/de}} || {{SpecialAbilitiesDE}} || - || {{tc|No}} | |||
|- | |||
| 9/08/2017 || [[User:Coolcrew1|Xerion]] || {{Template:SpecialAbilities/de}} || {{SpecialAbilitiesDE}} || - || {{tc|No}} | |||
|- | |- | ||
|} | |} |