Elsword: El Lady/de: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 63: | Line 63: | ||
|- | |- | ||
| [[Gloria/de|Gloria]] || 정유미 (Jeong Yu Mi) | | [[Gloria/de|Gloria]] || 정유미 (Jeong Yu Mi) | ||
|- | |||
| [[Ran/de|Aren Haan]] || 장민혁 (Jang Min-Hyeok) | |||
|- | |- | ||
| [[Darkmoon/de|Darkmoon]] || 양정화 (Yang Jeong Hwa) | | [[Darkmoon/de|Darkmoon]] || 양정화 (Yang Jeong Hwa) |