User:FloFlo: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 41: | Line 41: | ||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| [OrderOfPhoenix] | | style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| [OrderOfPhoenix] | ||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| [[Image:Italian Flag.png]] Solace | | style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| [[Image:Italian Flag.png]] Solace | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| [[File:Icon - Devi.png|54px|link=Devi]] | | style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| [[File:Icon - Devi.png|54px|link=Devi]] | ||
Line 65: | Line 57: | ||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| [OrderOfPhoenix] | | style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| [OrderOfPhoenix] | ||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| [[Image:Italian Flag.png]] Solace | | style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| [[Image:Italian Flag.png]] Solace | ||
|- | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Lu/Ciel}};"| [[File:NBTransNEW.png|link=Noblesse/Transcendence]][[File:RGTransNEW.png|link=Noblesse/Transcendence]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Lu/Ciel}};"| '''xKuroShiro'''<br> | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Lu/Ciel}};"| [99] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Lu/Ciel}};"| [[File:LuCielSkill11.png|link=Aura of Punishment]][[File:Noblesse11.png|link=Spectral Spear]][[File:NBTrans3.png|link=Magdonic_Cannon]][[File:Noblesse09.png|link=Shadow Bolt]][[File:Dunno.png|link=]]<br>[[Image:Royalguard5.png|link=Soul Extortion]][[File:Royalguard7(New).png|link=Demonic Breath]][[File:Royalguard1.png|link=Death_Sentence_of_Marbas]][[File:Royalguard2.png|link=Fantasy_Impromptu_-_1st_Movement]][[File:NBTrans6.png|link=Rain of Chaos]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Lu/Ciel}};"| [[File:NoblesseHA.png|link=Castle of Abaddon]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Lu/Ciel}};"| [MACKLEMORE] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Lu/Ciel}};"| [[Image:Italian Flag.png]] Solace | |||
|} | |} | ||