Pyro Knight: Difference between revisions
From Elwiki
(→Skills) |
(→Skills) |
||
Line 102: | Line 102: | ||
| width="40" | [[File:Kick(Elesis).png]] | | width="40" | [[File:Kick(Elesis).png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Kick(Elesis)|Kick]] | | width="150" align="center" | [[Kick(Elesis)|Kick]] | ||
|- style="background-color: rgb(255,255,255)" | |||
| width="40" | [[File:SaK-Active4.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Stoic - Strong]] | |||
|} | |} | ||