Raven/Skills/fr: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 29: | Line 29: | ||
| width="40" | [[Image:STactive1.png]] | | width="40" | [[Image:STactive1.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Shadow Step/fr|Avancée dans l'ombre]] | | width="150" align="center" | [[Shadow Step/fr|Avancée dans l'ombre]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:EmergencyShoot.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Emergency Boost/fr|Tir d'urgence]] | |||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:FlameSword.png]] | | width="40" | [[Image:FlameSword.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Flame Sword/fr|Épée enflammée]] | | width="150" align="center" | [[Flame Sword/fr|Épée enflammée]] {{Locked SkillFR|Basic}} | ||
|} | |||
|} | |} | ||
Line 54: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:CSZE.png]] | | width="40" | [[Image:CSZE.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Extreme Heavenly Love/fr|Amour divin]] | | align="center" width="150" | [[Extreme Heavenly Love/fr|Amour divin]] {{Locked SkillFR|Couple}} | ||
|} | |} | ||
|} | |} |