Energy Wave: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
|||
Line 22: | Line 22: | ||
! Skill Level !! Level Required !! Damage (Magical) !! MP Cost !! Spirit<br>Energy !! Cooldown | ! Skill Level !! Level Required !! Damage (Magical) !! MP Cost !! Spirit<br>Energy !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || 1803% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || 1803% || rowspan="15" | 200 MP || rowspan="15" | +1 || rowspan="15" | 10 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || 1862% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || | | align="left" | 3 || 36 || 1920% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || | | align="left" | 4 || 39 || 1979% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || | | align="left" | 5 || 42 || 2037% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || | | align="left" | 6 || 45 || 2096% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || || 2155% | | align="left" | 7 || 48 || 2155% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 51 || 2213% | | align="left" | 8 || 51 || 2213% | ||
|- | |||
| align="left" | 9 || 54 || 2272% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 57 || 2330% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 60 || 2389% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 63 || 2448% | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || 66 || 2506% | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || 69 || 2565% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 72 || 2623% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
{{LDSkills}} | {{LDSkills}} |