Hunter's Ability: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
|||
Line 70: | Line 70: | ||
! Skill Level !! Required Level !! Trap Damage<br>Increase !! KD Reduction<br>(Erendil) | ! Skill Level !! Required Level !! Trap Damage<br>Increase !! KD Reduction<br>(Erendil) | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 25 || 12% || 0.5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || 14% || 1% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || | | align="left" | 3 || 26 || 16% || 1.5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || | | align="left" | 4 || 29 || 18% || 2% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || | | align="left" | 5 || 32 || 20% || 2.5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || | | align="left" | 6 || 35 || 22% || 3% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 74 || - || - | | align="left" | 7 || 38 || 24% || 3.5% | ||
|- | |||
| align="left" | 8 || 41 || 26% || 4% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || 44 || 28% || 4.5% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 47 || rowspan="20" | 30% || 5% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 50 || 5.5% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 53 || 6% | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || 56 || 6.5% | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || 59 || 7% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 62 || 7.5% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 65 || 8% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 68 || 8.5% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 71 || 9% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 74 || - | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 77 || - | |||
|} | |} | ||
</tabber> | </tabber> |