Trapping Ranger/Skills-FR: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 11: | Line 11: | ||
| width="40" | [[Image:Humming Wind.png]] | | width="40" | [[Image:Humming Wind.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Humming Wind/fr|Vrombissement]] | | align="center" width="150" | [[Humming Wind/fr|Vrombissement]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Eldrasil's rage.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Eldrasil's Fury/fr|Colère d'Eldrasil]] | |||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:Karma.png]] | | width="40" | [[Image:Karma.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Karma/fr|Karma]] | | align="center" width="150" | [[Karma/fr|Karma]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Evoke.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Evoke/fr|Sphère de vent]] | |||
|} | |} | ||
Line 26: | Line 32: | ||
| width="40" | [[Image:Explosiontrap.png]] | | width="40" | [[Image:Explosiontrap.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Explosive Trap/fr|Piège explosif]] | | width="150" align="center" | [[Explosive Trap/fr|Piège explosif]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:Spike Trap.png]] | | width="40" | [[Image:Spike Trap.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Briar Trap/fr|Sphère de ronces]] | | width="150" align="center" | [[Briar Trap/fr|Sphère de ronces]] {{Locked SkillFR|Intermediate}} | ||
|} | |} | ||
Revision as of 00:33, 12 August 2020
Spécial actif
|
Actif
|
Passif
|