Giga Drive - Seismic Tremor/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
(Created page with "__NOTOC__ {{Languages|Giga Drive - Seismic Tremor}} {{DISPLAYTITLE:武神之魂 - 震颤}} <div style="float: right;">{{#ev:youtube|vcFV4QKnDhQ|300}}</div> {| cellpadding=5 st...") |
No edit summary |
||
Line 37: | Line 37: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 74 || 1335% || 571% | | align="left" | 7 || 74 || 1335% || 571% | ||
|- | |||
| align="left" | 8 || 78 || 1405% || 601% | |||
|} | |} | ||