Glave's Crafting: Difference between revisions
From Elwiki
(Created page with "{| cellpadding=5 border=1 style="border-collapse:collapse; border-style:solid; border-width:1px" |- align=center | width=64 | '''Item Image''' | '''Item Name''' | '''Crafting ...") |
No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
| Halted Time's Weapon (Elder) | | Halted Time's Weapon (Elder) | ||
| {{Henir2 |F=90 |A=10}} | | {{Henir2 |F=90 |A=10}} | ||
|- | |||
| rowspan=2 | [[File:HQ_Shop_Item_69373.png]] | |||
| rowspan=2 | Halted Time's Weapon (Bethma) | |||
| {{Henir3 |F=209 |A=20 |V=69368}} | |||
|} | |} |