Rage Hearts/Skills/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
< Rage Hearts | Skills
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 16: | Line 16: | ||
| width="40" | {{Force|Valkyrie Javelin.png}} | | width="40" | {{Force|Valkyrie Javelin.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Valkyrie's Javelin (Force)/zh-hans|爆裂之刃]] | | align="center" width="150" | [[Valkyrie's Javelin (Force)/zh-hans|爆裂之刃]] | ||
| width="40" | {{Force|Chragebolt.png}} | | width="40" | {{Force|Chragebolt.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Charged Bolt (Force)/zh-hans|钢铁壁垒]] | | align="center" width="150" | [[Charged Bolt (Force)/zh-hans|钢铁壁垒]] | ||
Line 22: | Line 21: | ||
| width="40" | {{Force|Guardianstrike.png}} | | width="40" | {{Force|Guardianstrike.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Guardian Strike (Force)/zh-hans|灵魂嘶吼]] | | align="center" width="150" | [[Guardian Strike (Force)/zh-hans|灵魂嘶吼]] | ||
| width="40" | {{Force|Nuclear.png}} | | width="40" | {{Force|Nuclear.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Nuclear (Force)/zh-hans|离子弹]] | | align="center" width="150" | [[Nuclear (Force)/zh-hans|离子弹]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | {{Force|Arcenemy.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Archenemy (Force)/zh-hans|黑暗方舟]] | |||
| width="40" | {{Force|Wild Charge.png}} | | width="40" | {{Force|Wild Charge.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Wild Charge (Force)/zh-hans|脉冲新星]] | | align="center" width="150" | [[Wild Charge (Force)/zh-hans|脉冲新星]] | ||
|- | |||
| width="40" | {{Force|RFTrans1.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Maximum Dive (Force)/zh-hans|极限俯冲]] | |||
|} | |} | ||