Rune Master/Skills/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
< Rune Master | Skills
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 16: | Line 16: | ||
| width="40" | {{Force|ElSkill11.png}} | | width="40" | {{Force|ElSkill11.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Rising Slash (Force)/zh-hans|狂野之风]] | | align="center" width="150" | [[Rising Slash (Force)/zh-hans|狂野之风]] | ||
| width="40" | {{Force|Critical_Sword.png}} | | width="40" | {{Force|Critical_Sword.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Critical Sword (Force)/zh-hans|致命之剑]] | | align="center" width="150" | [[Critical Sword (Force)/zh-hans|致命之剑]] | ||
Line 22: | Line 21: | ||
| width="40" | {{Force|ElSkill10i.png}} | | width="40" | {{Force|ElSkill10i.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Phoenix Talon (Force)/zh-hans|凤凰之爪]] | | align="center" width="150" | [[Phoenix Talon (Force)/zh-hans|凤凰之爪]] | ||
| width="40" | {{Force|ElSkill2i.png}} | | width="40" | {{Force|ElSkill2i.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Sword Fire (Force)/zh-hans|火焰剑气]] | | align="center" width="150" | [[Sword Fire (Force)/zh-hans|火焰剑气]] | ||
Line 28: | Line 26: | ||
| width="40" | {{Force|SI_Lunablade_NEW.png}} | | width="40" | {{Force|SI_Lunablade_NEW.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Luna Blade (Force)/zh-hans|月光之刃]] | | align="center" width="150" | [[Luna Blade (Force)/zh-hans|月光之刃]] | ||
| width="40" | {{Force|ElSkill4i.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Splash Explosion (Force)/zh-hans|爆裂斩]] | |||
|- | |||
| width="40" | {{Force|RSTrans6.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Extreme Rune Buster (Force)/zh-hans|极限符文爆裂]] | |||
|} | |||
|} | |} | ||