Skill Tree: Blade Master/pl: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|style="background-color: lightgrey;"| | |style="background-color: lightgrey;"| | ||
| Poziom 60 (5 PU) | | Poziom 60 (5 PU) | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:ExS.png|link=Extreme Blade/pl|Ekstremalne Ostrze]] | |||
| | |||
|style="background-color: lightgrey;"| | |||
| Poziom 65 (10 PU) | |||
|} | |} |
Revision as of 10:54, 12 May 2014
Wilczy Pazur | Poziom 35 (4 PU) | ||||
Iskra | Cięcie Dźwięku | Poziom 45 (4 PU) | |||
Poziom 50 (4 PU) | |||||
Cała Naprzód - Limiter | Poziom 55 (5 PU) | ||||
Poziom 60 (5 PU) | |||||
Ekstremalne Ostrze | Poziom 65 (10 PU) |