Skill Tree: Blazing Heart: Difference between revisions
From Elwiki
m (Text replacement - "(\[\[|link *=) *Scarlet[_ ]Rose *\]\]" to "$1Flame Rose]]") |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| | {{Skill Tree|2nd | ||
|- | | Character=Elesis | ||
| 35-2=[[File:EternalFlame.png|link=Eternal Fire]] | |||
| 35-3=[[File:ELE4.png|link=Red Lotus Sword]] | |||
| 35-4=[[File:ELE18.png|link=Blooming Flame]] | |||
| | | 45-2=[[File:ELE14.png|link=Blazing Dance]] | ||
| 45-5={{IconHover|image-up=LockCover.png|image-down=ELE13.png|link=Blazing Wing}} | |||
| | | 50-2=[[File:ELE6.png|link=Flame Rose]] | ||
| 55-2=[[File:ELE10.png|link=Fire Wall]] | |||
| 60-4=[[File:ELE20.png|link=Fire Stigma]] | |||
| 60-5={{IconHover|image-up=LockCover.png|image-down=ELE19.png|link=Invincible Fire}} | |||
| | | 65-2={{IconHover|image-up=LockCover.png|image-down=Bhha.png|link=Ancient Fire}} | ||
}} | |||
| | |||
|- | |||
| [[File:ELE6.png|link=Flame Rose]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||