Skill Tree: Dimension Witch/fr: Difference between revisions
From Elwiki
(Created page with "{| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" |- | | | link=Energetic Body/fr | |s...") |
No edit summary |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|style="background-color:#EE82EE;"| | |style="background-color:#EE82EE;"| | ||
| Niveau 60 (5 PC) | | Niveau 60 (5 PC) | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:FS.png|link=Fate Space/fr]] | |||
| | |||
|style="background-color:#EE82EE;"| | |||
| Niveau 65 (10 PC) | |||
|} | |} |
Revision as of 01:33, 24 April 2014
Niveau 35 (2 PC) (4 PC) | |||||
Niveau 45 (4 PC) | |||||
File:SOA.png | Niveau 50 (4 PC) | ||||
Niveau 55 (5 PC) | |||||
Niveau 60 (5 PC) | |||||
Niveau 65 (10 PC) |