Template:StatsTable: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable sortable" style="text-align: center;" | {| class="wikitable sortable" style="text-align: center;" | ||
|- | |- | ||
! width=10% class="unsortable" | ! width=10% class="unsortable" | Class | ||
! width=10% | Physical Attack | ! width=10% | Physical Attack | ||
! width=10% | Magical Attack | ! width=10% | Magical Attack | ||
Line 7: | Line 7: | ||
! width=10% | Magical Defense | ! width=10% | Magical Defense | ||
! width=10% | HP | ! width=10% | HP | ||
|- | |- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Elsword}}" | ||
| '''[[Elsword|Knight]]''' || || || || || | |||
|- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Elsword}}" | |||
|- | |||
| '''[[Lord Knight]]''' || || || || || | | '''[[Lord Knight]]''' || || || || || | ||
|- | |- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Elsword}}" | ||
| '''[[Rune Slayer]]''' || || || || || | | '''[[Rune Slayer]]''' || || || || || | ||
|- | |- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Elsword}}" | ||
| '''[[Infinity Sword]]''' || || || || || | | '''[[Infinity Sword]]''' || || || || || | ||
|- | |- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Aisha}}" | ||
| '''[[Aisha|Magician]]''' || || || || || | |||
|- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Aisha}}" | |||
|- | |||
| '''[[Elemental Master]]''' || || || || || | | '''[[Elemental Master]]''' || || || || || | ||
|- | |- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Aisha}}" | ||
| '''[[Void Princess]]''' || || || || || | | '''[[Void Princess]]''' || || || || || | ||
|- | |- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Aisha}}" | ||
| '''[[Dimension Witch]]''' || || || || || | | '''[[Dimension Witch]]''' || || || || || | ||
|- | |- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Rena}}" | ||
| '''[[Rena|Ranger]]''' || || || || || | |||
|- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Rena}}" | |||
|- | |||
| '''[[Grand Archer]]''' || || || || || | | '''[[Grand Archer]]''' || || || || || | ||
|- | |- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Rena}}" | ||
| '''[[Wind Sneaker]]''' || || || || || | | '''[[Wind Sneaker]]''' || || || || || | ||
|- | |- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Rena}}" | ||
| '''[[Night Watcher]]''' || || || || || | | '''[[Night Watcher]]''' || || || || || | ||
|- | |- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Raven}}" | ||
| '''[[Raven|Taker]]''' || || || || || | |||
|- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Raven}}" | |||
|- | |||
| '''[[Blade Master]]''' || || || || || | | '''[[Blade Master]]''' || || || || || | ||
|- | |- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Raven}}" | ||
| '''[[Reckless Fist]]''' || || || || || | | '''[[Reckless Fist]]''' || || || || || | ||
|- | |- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Raven}}" | ||
| '''[[Veteran Commander]]''' || || || || || | | '''[[Veteran Commander]]''' || || || || || | ||
|- | |- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Eve}}" | ||
| '''[[Eve|Another Code]]''' || || || || || | |||
|- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Eve}}" | |||
|- | |||
| '''[[Code: Empress]]''' || || || || || | | '''[[Code: Empress]]''' || || || || || | ||
|- | |- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Eve}}" | ||
| '''[[Code: Nemesis]]''' || || || || || | | '''[[Code: Nemesis]]''' || || || || || | ||
|- | |- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Eve}}" | ||
| '''[[Code: Battle Seraph]]''' || || || || || | | '''[[Code: Battle Seraph]]''' || || || || || | ||
|- | |- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Chung}}" | ||
| '''[[Chung|Guardian]]''' || || || || || | |||
|- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Chung}}" | |||
|- | |||
| '''[[Iron Paladin]]''' || || || || || | | '''[[Iron Paladin]]''' || || || || || | ||
|- | |- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Chung}}" | ||
| '''[[Deadly Chaser]]''' || || || || || | | '''[[Deadly Chaser]]''' || || || || || | ||
|- | |- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Chung}}" | ||
| '''[[Tactical Trooper]]''' || || || || || | | '''[[Tactical Trooper]]''' || || || || || | ||
|- | |- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Ara}}" | ||
| '''[[Ara|Little Xia]]''' || || || || || | |||
|- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Ara}}" | |||
|- | |||
| '''[[Sakra Devanam]]''' || || || || || | | '''[[Sakra Devanam]]''' || || || || || | ||
|- | |- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Ara}}" | ||
| '''[[Yama Raja]]''' || || || || || | | '''[[Yama Raja]]''' || || || || || | ||
|- | |- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Ara}}" | ||
| '''[[Asura]]''' || || || || || | | '''[[Asura]]''' || || || || || | ||
|- | |- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Elesis}}" | ||
| '''[[Elesis|Free Knight]]''' || || || || || | |||
|- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Elesis}}" | |||
|- | |||
| '''[[Grand Master]]''' || || || || || | | '''[[Grand Master]]''' || || || || || | ||
|- | |- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Elesis}}" | ||
| '''[[Blazing Heart]]''' || || || || || | | '''[[Blazing Heart]]''' || || || || || | ||
|- | |- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Elesis}}" | ||
| '''[[Crimson Avenger]]''' || || || || || | | '''[[Crimson Avenger]]''' || || || || || | ||
|- | |- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Add}}" | ||
| '''[[Add|Tracer]]''' || || || || || | |||
|- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Add}}" | |||
|- | |||
| '''[[Lunatic Psyker]]''' || || || || || | | '''[[Lunatic Psyker]]''' || || || || || | ||
|- | |- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Add}}" | ||
| '''[[Mastermind]]''' || || || || || | | '''[[Mastermind]]''' || || || || || | ||
|- | |- style="background-color:{{ColorSelNA|CharLight|Add}}" | ||
| '''[[Diabolic Esper]]''' || || || || || | | '''[[Diabolic Esper]]''' || || || || || | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
Revision as of 03:05, 10 December 2014
Class | Physical Attack | Magical Attack | Physical Defense | Magical Defense | HP |
---|---|---|---|---|---|
Knight | |||||
Lord Knight | |||||
Rune Slayer | |||||
Infinity Sword | |||||
Magician | |||||
Elemental Master | |||||
Void Princess | |||||
Dimension Witch | |||||
Ranger | |||||
Grand Archer | |||||
Wind Sneaker | |||||
Night Watcher | |||||
Taker | |||||
Blade Master | |||||
Reckless Fist | |||||
Veteran Commander | |||||
Another Code | |||||
Code: Empress | |||||
Code: Nemesis | |||||
Code: Battle Seraph | |||||
Guardian | |||||
Iron Paladin | |||||
Deadly Chaser | |||||
Tactical Trooper | |||||
Little Xia | |||||
Sakra Devanam | |||||
Yama Raja | |||||
Asura | |||||
Free Knight | |||||
Grand Master | |||||
Blazing Heart | |||||
Crimson Avenger | |||||
Tracer | |||||
Lunatic Psyker | |||||
Mastermind | |||||
Diabolic Esper |