Trapping Arrow - Buster: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 76 || 1721% || 573% | | align="left" | 10 || 76 || 1721% || 573% | ||
|- | |||
| align="left" | 11 || 80 || 1776% || 592% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 84 || 1831% || 610% | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || 88 || 1887% || 628% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |