Briar Trap: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Line 50: | Line 50: | ||
| align="left" | 13 || 66 || 279% | | align="left" | 13 || 66 || 279% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 72 || | | align="left" | 14 || 69 || 286% | ||
|- | |||
| align="left" | 15 || 72 || 292% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |