Briar Trap: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Line 24: | Line 24: | ||
! Skill Level !! Required Level !! Damage (Physical) !! Max Hits !! Duration !! MP Usage !! Cooldown | ! Skill Level !! Required Level !! Damage (Physical) !! Max Hits !! Duration !! MP Usage !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || 201% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || 201% || rowspan="18" | 5 || rowspan="18" | 10 Seconds || rowspan="18" | 30 MP || rowspan="18" | 5 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 208% | | align="left" | 2 || 208% | ||
Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 72 || 292% | | align="left" | 15 || 72 || 292% | ||
|- | |||
| align="left" | 16 || 75 || 299% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 78 || 306% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 81 || 312% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |