Gliding Strike: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
No edit summary |
|||
Line 22: | Line 22: | ||
{| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | {| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | ||
|- style="background:#90EE90" | |- style="background:#90EE90" | ||
! rowspan= | ! rowspan=2 | Skill Level !! rowspan=2 | Required Level !! colspan=2 | Damage (Physical) !! rowspan=2 | Max Hits !! rowspan=2 | MP Cost !! rowspan=2 | Cooldown | ||
|- style="background:#90EE90" | |- style="background:#90EE90" | ||
! Normal !! Awaken | ! Normal !! Awaken | ||
|- | |- | ||
| align= | | align=left | 1 || rowspan=2 | 55 || 288% || 368% || rowspan=11 | 7 || rowspan=11 | 200 MP || rowspan=11 | 13 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align= | | align=left | 2 || 310% || 396% | ||
|- | |- | ||
| align= | | align=left | 3 || 58 || 331% || 423% | ||
|- | |- | ||
| align= | | align=left | 4 || 62 || 353% || 451% | ||
|- | |- | ||
| align= | | align=left | 5 || 66 || 374% || 478% | ||
|- | |- | ||
| align= | | align=left | 6 || 70 || 396% || 506% | ||
|- | |- | ||
| align= | | align=left | 7 || 74 || 418% || 534% | ||
|- | |||
| align=left | 8 || 78 || 439% || 561% | |||
|- | |||
| align=left | 9 || 82 || 461% || 589% | |||
|- | |||
| align=left | 10 || 86 || 482% || 616% | |||
|- | |||
| align=left | 11 || 90 || 504% || 644% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |