Mount System: Difference between revisions
From Elwiki
→How to access Mounts
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 40: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
| [[Image:RTIcon.png]] || Moby ver. Mini || [[Image:HQ Shop Item 550076.png]] || Ramiel (라미엘) | | [[Image:RTIcon.png]] || Moby ver. Mini || [[Image:HQ Shop Item 550076.png]] || Ramiel (라미엘) | ||
|- | |||
| [[Image:HQ Shop Item 550077.png]] || Nasod Battle Gear | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |