Victor's Confidence: Difference between revisions
From Elwiki
m
→Skill Information
CrimsonHam (talk | contribs) |
CrimsonHam (talk | contribs) |
||
Line 50: | Line 50: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 73 || 38% | | align="left" | 8 || 73 || 38% | ||
|- | |||
| align="left" | 9 || 77 || 41% | | align="left" | 9 || 77 || 41% | ||
|- | |- |