Victor's Confidence: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
CrimsonHam (talk | contribs) |
||
Line 50: | Line 50: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 73 || 38% | | align="left" | 8 || 73 || 38% | ||
| align="left" | 9 || 77 || 41% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 81 || 44% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 85 || 47% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 87 || 50% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |