Harpoon Spear: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
! Normal !! Overheat !! Normal !! Overheat !! Normal !! Overheat | ! Normal !! Overheat !! Normal !! Overheat !! Normal !! Overheat | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 25 || 117% || 163% || 1989% || 2785% || 46% || 65% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 25 || 117% || 163% || 1989% || 2785% || 46% || 65% || rowspan="24" | 1 || rowspan="24" | 1 || rowspan="24" | 7 || rowspan="24" | 200 MP || rowspan="24" | 10 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 121% || 168% || 2054% || 2876% || 47% || 67% | | align="left" | 2 || 121% || 168% || 2054% || 2876% || 47% || 67% | ||
Line 68: | Line 68: | ||
| align="left" | 20 (M) || 77 || 189% || 264% || 3217% || 4505% || 74% || 105% | | align="left" | 20 (M) || 77 || 189% || 264% || 3217% || 4505% || 74% || 105% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 21 || -* || 193% || 269% || 3282% || 4595% || 76% || 107% | | align="left" | 21 || rowspan="4" | -* || 193% || 269% || 3282% || 4595% || 76% || 107% | ||
|- | |||
| align="left" | 22 || 197% || 274% || 3346% || 4686% || 77% || 109% | |||
|- | |||
| align="left" | 23 || 201% || 280% || 3411% || 4776% || 79% || 111% | |||
|- | |||
| align="left" | 24 || 204% || 285% || 3476% || 4867% || 80% || 114% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |