ESP: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Line 29: | Line 29: | ||
| align="left" | 3 || 63 || 45% || 4% | | align="left" | 3 || 63 || 45% || 4% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 67 || rowspan=" | | align="left" | 4 || 67 || rowspan="3" | 3 || 60% || 5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 71 || 75% || 6% | | align="left" | 5 || 71 || 75% || 6% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 75 || 90% || 7% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 79 || 4 || 100% || 8% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |