Chain Burst: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 23: | Line 23: | ||
! Skill Level !! Required Level !! Damage (Magical) !! Max Hits !! MP Usage !! Cooldown | ! Skill Level !! Required Level !! Damage (Magical) !! Max Hits !! MP Usage !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 45 || 118% || rowspan= | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 45 || 118% || rowspan=12 | 10 || rowspan=12 | 100 MP || rowspan=12 | 12 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 123% | | align="left" | 2 || 123% | ||
Line 40: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 72 || 160% | | align="left" | 9 || 72 || 160% | ||
|- | |||
| align="left" | 10 || 76 || 166% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 80 || 171% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 84 || 176% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |