Gravity Ball Investigation: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 22: | Line 22: | ||
! Skill Level !! Level Required !! Gravity Ball Damage Increase | ! Skill Level !! Level Required !! Gravity Ball Damage Increase | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 50 || 0% | | align="left" | 1 || rowspan=2 | 50 || 0% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 | | align="left" | 2 || 5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 53 || 10% | | align="left" | 3 || 53 || 10% | ||
Line 37: | Line 37: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 73 || 35% | | align="left" | 8 || 73 || 35% | ||
|- | |||
| align="left" | 9 || 77 || 40% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 81 || 45% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |