Artillery Strike - Quantum Ballista: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
! Skill Level !! Level Required !! Initial Impact<br>(Physical) !! Explosion (Magical) !! Ammo Usage !! MP Usage !! Cooldown | ! Skill Level !! Level Required !! Initial Impact<br>(Physical) !! Explosion (Magical) !! Ammo Usage !! MP Usage !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 197% || 6834% || rowspan= | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 197% || 6834% || rowspan=16 | 6 || rowspan="16" | 300 MP || rowspan="16" | 25 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 203% || 7056% | | align="left" | 2 || 203% || 7056% | ||
Line 49: | Line 49: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 71 || 273% || 9499% | | align="left" | 13 || 71 || 273% || 9499% | ||
|- | |||
| align="left" | 14 || 74 || 280% || 9721% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 77 || 286% || 9943% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 80 || 293% || 10165% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |