Double Slash/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
→技能信息
IceSoulMOG (talk | contribs) (→更新) |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
! 横斩 !! 剑气风暴 !! 横斩 !! 剑气风暴 | ! 横斩 !! 剑气风暴 !! 横斩 !! 剑气风暴 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 764% || 458% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 764% || 458% || rowspan="17" | 1 || rowspan="17" | 9 || rowspan="17" | 300 MP || rowspan="17" | 23 秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 789% || 473% | | align="left" | 2 || 789% || 473% | ||
Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 71 || 1062% || 637% | | align="left" | 13 || 71 || 1062% || 637% | ||
|- | |||
| align="left" | 14 || 74 || 1087% || 652% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 77 || 1112% || 666% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 80 || 1136% || 681% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 83 || 1161% || 696% | |||
|} | |} | ||
{{SkillTextCN|等级限制|12}} | {{SkillTextCN|等级限制|12}} |