Rakshasa Stance 3: Spear Prison/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
Rakshasa Stance 3: Spear Prison/zh-hans (view source)
Revision as of 07:33, 11 May 2015
, 11 May 2015→技能信息
IceSoulMOG (talk | contribs) (→更新) |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 56: | Line 56: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 71 || 170% || 954% | | align="left" | 13 || 71 || 170% || 954% | ||
|- | |||
| align="left" | 14 || 74 || 174% || 976% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 77 || 178% || 998% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 80 || 181% || 1020% | |||
|} | |} | ||
{{SkillTextCN|等级限制|12}} | {{SkillTextCN|等级限制|12}} |