Rakshasa Stance 2: Energy Burst: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
m (Text replacement - "__NOTOC__ \{\{([^{])" to "__NOTOC__{{$1") |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 35: | Line 35: | ||
! Energy Bullet<br>Blasts !! Final Blow !! Energy Bullet<br>Blasts !! Final Blow !! Use !! Cancel | ! Energy Bullet<br>Blasts !! Final Blow !! Energy Bullet<br>Blasts !! Final Blow !! Use !! Cancel | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 45 || 370% || 510% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 45 || 370% || 510% || rowspan="12" | 3 || rowspan="12" | 1 || rowspan="12" | 0 MP || rowspan="12" | -4 || rowspan="12" | +2 || rowspan="12" | 10 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 387% || 533% | | align="left" | 2 || 387% || 533% | ||
Line 52: | Line 52: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 72 || 503% || 694% | | align="left" | 9 || 72 || 503% || 694% | ||
|- | |||
| align="left" | 10 || 76 || 520% || 717% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 80 || 537% || 740% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 84 || 553% || 762% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |