Electronic Field/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
→技能信息
IceSoulMOG (talk | contribs) (→需求) |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 29: | Line 29: | ||
! 电磁场 !! 爆炸 !! 电磁场 !! 爆炸 !! 电磁场 !! 爆炸 !! 电磁场 !! 爆炸 | ! 电磁场 !! 爆炸 !! 电磁场 !! 爆炸 !! 电磁场 !! 爆炸 !! 电磁场 !! 爆炸 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 45 || 85% || 342% || 109% || 437% || 50% || 180% || 25% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 45 || 85% || 342% || 109% || 437% || 50% || 180% || 25% || rowspan="12" | 4 || rowspan="12" | 1 || rowspan="12" | 6 || rowspan="12" | 1 || rowspan="12" | 3 || rowspan="12" | 1 || rowspan="12" | 6 || rowspan="12" | 20 秒 || rowspan="12" | 100 MP || rowspan="12" | 10 秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 89% || 357% || 114% || 457% || 52% || 188% || 26% | | align="left" | 2 || 89% || 357% || 114% || 457% || 52% || 188% || 26% | ||
Line 46: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 72 || 116% || 465% || 148% || 594% || 68% || 245% || 34% | | align="left" | 9 || 72 || 116% || 465% || 148% || 594% || 68% || 245% || 34% | ||
|- | |||
| align="left" | 10 || 76 || 119% || 481% || 153% || 614% || 70% || 253% || 35% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 80 || 123% || 496% || 158% || 634% || 73% || 261% || 36% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 84 || 127% || 512% || 163% || 653% || 75% || 269% || 37% | |||
|} | |} | ||
{{SkillTextCN|等级限制|8}} | {{SkillTextCN|等级限制|8}} |