Mount System/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
→如何使用骑宠?
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 655: | Line 655: | ||
|- | |- | ||
| [[Image:HQ Shop Item 550194.png]] || 欧贝伦650 Ver.Dororo(오베론 650 Ver.도로로) || [[Image:HQ Shop Item 550195.png]] || 欧贝伦650 Ver.Tamama(오베론 650 Ver.타마마) | | [[Image:HQ Shop Item 550194.png]] || 欧贝伦650 Ver.Dororo(오베론 650 Ver.도로로) || [[Image:HQ Shop Item 550195.png]] || 欧贝伦650 Ver.Tamama(오베론 650 Ver.타마마) | ||
|- | |||
| [[Image:HQ Shop Item 550186.png]] || 擎天柱 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |