Remodel Rifle/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
→技能信息
IceSoulMOG (talk | contribs) (→更新) |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 52: | Line 52: | ||
| align="left" | 14 || 69 || colspan="2" | +22% || 150% → 158% | | align="left" | 14 || 69 || colspan="2" | +22% || 150% → 158% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 16 || 75 || colspan="2" | +24% || 150% → 159% | ||
|- | |||
| align="left" | 17 || 78 || colspan="2" | +25% || 150% → 160% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 81 || colspan="2" | +26% || 150% → 160% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |