Flame Wave/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
IceSoulMOG (talk | contribs) (→更新) |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
| [[Image:FireRoad.png]] | | [[Image:FireRoad.png]] | ||
| '''[主动技]''' 爱莎沿着道路释放会造成[[Status Effects/zh-hans|火伤]]状态的火焰。 | | '''[主动技]''' 爱莎沿着道路释放会造成[[Status Effects/zh-hans|火伤]]状态的火焰。 | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillTextCN|真|火焰路径}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |