Category:Second Job MP1 Tier Skills: Difference between revisions
From Elwiki
→Aisha
Gameboy224 (talk | contribs) |
Gameboy224 (talk | contribs) (→Aisha) |
||
Line 39: | Line 39: | ||
| width="40" | [[Image:AishaS26.png]] | | width="40" | [[Image:AishaS26.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Chain Burst]] | | width="150" align="center" | [[Chain Burst]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:EMTrans1.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Circle Elemental]] | |||
|- | |- | ||
| colspan=2 |<center>'''[[Void Princess]]'''</center> | | colspan=2 |<center>'''[[Void Princess]]'''</center> | ||
Line 47: | Line 50: | ||
| width="40" | [[File:AishaS4.png]] | | width="40" | [[File:AishaS4.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Hell Drop]] [[Image:lock.gif|lock.gif]] | | width="150" align="center" | [[Hell Drop]] [[Image:lock.gif|lock.gif]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:VPTrans1.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Petit Angkor - Millions]] | |||
|- | |- | ||
| colspan=2 |<center>'''[[Dimension Witch]]'''</center> | | colspan=2 |<center>'''[[Dimension Witch]]'''</center> | ||
Line 52: | Line 58: | ||
| width="40" | [[Image:DWSActive1.png]] | | width="40" | [[Image:DWSActive1.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Impact Hammer]] | | width="150" align="center" | [[Impact Hammer]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:DWTrans1.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Air Stunner]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | |