Arrow Mastery: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 21: | Line 21: | ||
! Skill level !! Required Level !! Arrow Damage<br>Increase !! Strong Shot<br>Chance | ! Skill level !! Required Level !! Arrow Damage<br>Increase !! Strong Shot<br>Chance | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 35 || 5% || rowspan= | | align="left" | 1 || 35 || 5% || rowspan=4| 20% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 51 || 10% | | align="left" | 2 || 51 || 10% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 59 || 15% | | align="left" | 3 || 59 || 15% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 93 || ??% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |