Victor's Dignity: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 47 || 80% or higher || 15% || 27% | | align="left" | 3 || 47 || 80% or higher || 15% || 27% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 93 || ??% or higher || ??% || ??% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |