Reaction Gloves: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 69 || 15% || 30% || 45% | | align="left" | 3 || 69 || 15% || 30% || 45% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 99 || 20% || 40% || 60% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |