Elder: Difference between revisions
From Elwiki
m
no edit summary
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 59: | Line 59: | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|2-3|2-3_(Renewal)|Underground Waterway}} | | {{ddeck|2-3|2-3_(Renewal)|Underground Waterway}} | ||
| {{ddeck|2-X|2-x_(Renewal)|Wally's Underground Laboratory}} | |- | ||
| <br> | |||
|- | |||
| colspan=2 | {{ddeck|2-X|2-x_(Renewal)|Wally's Underground Laboratory}} | |||
|} | |} | ||
<span style="display:none">}}</span> | <span style="display:none">}}</span> |