Exciting Crash: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Traits
Gameboy224 (talk | contribs) |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 50: | Line 50: | ||
! Cannonball Blast !! Cooldown !! MP Usage !! Cooldown | ! Cannonball Blast !! Cooldown !! MP Usage !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| - || {{SkillText|Heavy|140|150}} || | | - || {{SkillText|Heavy|140|150}} || 6290.2% || 22.5 Seconds || - || {{SkillText|Reversed|60|150}} || 120 MP || 22.5 Seconds | ||
|} | |} | ||