Template:Featured Content: Difference between revisions
From Elwiki
m
pre-event for 2 weeks http://elsword.nexon.com/news/notice/view.aspx?noticearticlesn=121235
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
m (pre-event for 2 weeks http://elsword.nexon.com/news/notice/view.aspx?noticearticlesn=121235) |
||
Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
| November 30, 2017 || December 20, 2017 || 3rd Job 1st Path || [https://www.youtube.com/watch?v=7ZDzI6PERNI Youtube] | | November 30, 2017 || December 20, 2017 || 3rd Job 1st Path || [https://www.youtube.com/watch?v=7ZDzI6PERNI Youtube] | ||
|- | |||
| December 28, 2017 || || 3rd Job 2nd Path || | |||
|- | |||
|} | |} | ||
<span style="display:none">}}</span> | <span style="display:none">}}</span> |