Consumable/Events: Difference between revisions
From Elwiki
→Events
(→Events) |
(→Events) |
||
Line 53: | Line 53: | ||
Cooldown Time: 30 seconds | Cooldown Time: 30 seconds | ||
| Add Release Event (NA) | | Add Release Event (NA) | ||
|- | |||
| [[File:Dunno.png|64px]] | |||
| '''Luriel's DP Potion''' | |||
| Miscellaneous | |||
| | |||
| Immediately Fills 30% DP<br>Cooldown Time: 30 secs. | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [[File:Red Fire Cracker.png]] | | [[File:Red Fire Cracker.png]] |