Status Effects/Fear: Difference between revisions
From Elwiki
→Causes
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
(→Causes) |
||
Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
| Killing Blow (1) [[Pandemonium]] || 12 Seconds | | Killing Blow (1) [[Pandemonium]] || 12 Seconds | ||
|- | |||
| [[Burst Wolf (Force)]] || 2 Seconds | |||
|} | |} | ||
|} | |} |