Noble Pledge: Eid: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 74: | Line 74: | ||
|- | |- | ||
| '''XXX↓X''' || || | | '''XXX↓X''' || || | ||
|} | |||
<br> | |||
== Related Skills == | |||
{| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | |||
|- | |||
| width="40" | [[File:LAActive1.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Eid Weise]] | |||
| width="40" | [[File:LAActive2.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Echo Licht]] | |||
| width="40" | [[File:LAActive3.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Lied Schwach]] | |||
| width="40" | [[File:EEActive1.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Alchimie Eid]] | |||
| width="40" | [[File:EEActive2.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Ruhig]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[File:EEPassive3.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Proof Eid]] {{Locked Skill|Expert}} | |||
| width="40" | [[File:EETrans3.PNG]] | |||
| align="center" width="150" | [[Verschmelzen]] | |||
| width="40" | [[File:EETrans5.PNG]] | |||
| align="center" width="150" | [[Blooming Emotion]] {{Locked Skill|Trans2}} | |||
| width="40" | [[File:BluPassive2.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Harmony]] | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |