Elwiki:Text Replacement Requests: Difference between revisions
From Elwiki
→Request List
No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 160: | Line 160: | ||
|- | |- | ||
| 12/31/2019 || [[User:FlareKyn]] || [7 Reforge Effects] || [Reforge] || - || {{tc|Yes}} | | 12/31/2019 || [[User:FlareKyn]] || [7 Reforge Effects] || [Reforge] || - || {{tc|Yes}} | ||
|- | |||
| 05/20/2020 || [[User:Gameboy224]] || <nowiki>07/23/2015 || -</nowiki><br><nowiki>08/06/2015 || -</nowiki><br><nowiki>08/20/2015 || -</nowiki><br><nowiki>09/03/2015 || -</nowiki><br><nowiki>09/24/2015 || -</nowiki> || <nowiki>07/23/2015 || 12/16/15</nowiki><br><nowiki>08/06/2015 || 01/13/2016</nowiki><br><nowiki>08/20/2015 || 01/27/2016</nowiki><br><nowiki>09/03/2015 || 02/17/2016</nowiki><br><nowiki>09/24/2015 || 03/03/2016</nowiki> || Missing dates for NA Revamps. || {{tc|No}} | |||
|} | |} |